Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

~ Zaman

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aislinn Sue Le Roux
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

Kadın Rp Partneri : yok.
Kan durumu : Safkan
Lakap : Ash, Sue'cuk... ^.^

MesajKonu: ~ Zaman   Salı Mayıs 11, 2010 9:59 pm

RP'ye katılacaklar:

- Bendeniz
- Océane
- Brenda
- Daisy

Zaman: Şafak vakti

1. tekil şahıs yazıyoruz...

~

Pastelden bir resime karışmış çöp adam gibiydim. Soluk, basit ve renksiz... Yanağıma işlenmiş gözyaşları herşeyden daha belirgindi. Birşey dışında... Gözlerime işlenmiş hüzün...

~

Buz gibi soğuktu tenim o sabah uyandığımda, güneş ışınları her zamankinden daha fazla yakıyordu canımı. Aklımın bir köşesi farkındaydı bunun sebebini, ama diğer yanı inkar ediyordu, istemiyordu hatırlamak...

Dört sene önce olanları...

Eski müdiremizin beni odasına çekip babamı bir daha göremeyeceğimi anlatması, daha doğrusu anlatmayı denemesi... Çığlıklarım, müdirenin beni çaresizce kontrol etmeye çalışması... Hepsi gözümün önündeydi. Ellerimi gözlerime bastırdım ve görüntüleri silmeye çalıştım, ama işe yaramıyordu. Orada durmuş, bana işkence edercesine sırıtıyorlardı.

"Yeter! Lütfen.." diye yalvardım, yalvaracak biri olmasa da... Bitsin artık! Yatağımdan sıyrılırken görüntülerin, düşüncelerimin, bedenimin, hatta ruhumun orada kalmasını diliyordum. Yok olmak... Ama tanrı benden yana değildi.

Ne zaman oldu ki?

Yüzümü yıkarken, yatağımı toplarken - daha doğrusu toplarmış gibi yaparken -, giyinirken ve ortak salondan çıkarken de düşüncelerim beni bırakmadı. Kendimi onlardan uzaklaştırmaya çalışırken gözlerimi araladığımda baykuşhanede olduğumu farkettim. Ne ara gelmiştim buraya? Her neyse! Sanki kendimdeymişim gibi... Derken omzuma değen bir pençeyle irkildim. Sağ omzuma tanıdık görünmeyen bir baykuş inmişti ve bacağında bana geldiği belli olan bir mektup vardı. Kim bana mektup yazar ki? Mektubu baykuşun bacağından çözüp parçalarken kalbim zamanla uyumlu bir şekilde tekledi.

Bu yazı... Bu... Bu mektup...

"Baba!" Olamazdı, imkansızdı...

'Meleğim...' diye başlıyordu mektup, aynı babamın bana küçükken dediği gibi...

'Yakında görüşeceğiz Ash. Sana söz veriyorum ki, sensiz geçirdiğim senelerin intikamı acı olacak...'

Aceleyle karalanmış bu satırların değeri anlatılamazdı. Yanaklarım hiç olmadıkları gibi kızarmış, kırmızı birer elmaya benzemişlerdi. Uzun süredir sönük olan bir alev yanmıştı gözlerimin dibinde, yüreğimdeki soğuğu eritiyordu yavaş yavaş... Gözlerimden süzülen yaşlar ince hırkama damlarken 'Sonunda...' diye düşündüm. Sonunda! Bunun olacağını baştan biliyordum, babamın bu duruma karşı çıkacağını... Hıçkırıklarım rüzgara karışıyor, pembe - turuncu şafağa ürpertici bir hava veriyordu.

En son Aislinn Sue Le Roux tarafından Çarş. Mayıs 19, 2010 12:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   C.tesi Mayıs 15, 2010 11:43 am

Güneş ışınlarının gözüme girmesiyle açtım gözlerimi. Nefret ediyordum güneşten. Homurdanıp perdeyi çektim. Yorganın altına girip tekrardan uyumaya çalıştım. Ama nafile uyanmıştım bir kere. Tekrardan uyumak çok zor olurdu benim için. Komodinin üstünde elimi gezdirip kol saatimi aradım. Avuçlarımın içiyle gözlerimi ovup saate baktım. Saat sabahın altısıydı. Doğrulup kalktım yerimden. Oyalanacak başka bir şeyler bulmalıydım. Yumuşak köpekli terliklerimi ayağıma geçirdim. Her sabah uyandığımda yaptığım gibi aynadaki yansımama baktım. Gözümün altındaki mor halkalar hala yerinde duruyordu. Artım benimle bütünleşmiş gibiydiler. Onları istemiyordum ki. Neden benimle birliktelerdi sanki? Bu uykusuzluk durumuma bir çözüm bulmalıydım. Hem de acilen. Çünkü pürüzsüz beyaz tenimde öyle sırıtıyordu ki. Dağılmış saçlarımı ellerimle düzelttim. Masama doğru yürüdüm. Belki muggle usulü makyaj bu morlukları kapatabilirdi. Babamın hediye ettiği makyaj çantasına yöneldim. Masada gördüğüm takvim beni şoka uğrattı. Bugün annemin doğum günüydü. Ona hemen bir mektup yazmalıydım. Her sene yaptığım şeyi bu sene yapmamam ne tuhaf. Henüz geç kalmamış olmama sevinip masamın kenarında öylece duran parşömen kâğıdını çektim önüme. Önümde duran çekmecelerden birinde olmalıydı tüy kalemim. Bu kadar dağınık olmak zorunda mıydım sanki? Nerede olabilirdi bu kalem. Çantam evet çantama bakmalıydım. Bir çırpıda çantamı karıştırıp içinden kalemimi çıkarttım. Başladım yazmaya. Kısa bir doğum günü notu. İşte bu kadar. Parşömen kâğıdını elime alıp kıvırdım. Baykuşhane’ye gidip bunu anneme postalayacaktım. Alel acele üstüme bir şeyler geçirip hızlı adımlarla yürümeye başladım. Zaten bu kılıkta kimseye görünmek istemiyordum. Aralık olan kapıyı yavaşça itip içeriyi yokladım. Arkası dönük sarışın kız dışında kimse yoktu. Yavaş adımlarla girdim içeriye. İçerideki kız beni ya duymamıştı. Ya da duymamış gibi yapıyordu. Umurumda da değildi zaten. Alt tarafı bir yılan. Yılan mı? Of işte bu kötüydü. Görmesi iyi olmazdı beni. Dalga meselesi olurdum bir kere. Tanıdık bir yılandı bu. Sarışın. Hatırladım Aislin. Ama ağlıyordu. Neden ağlıyordu ki. Konuşmaya ihtiyacı var gibiydi. Hafif adımlarla ona doğru yürüdüm. “Aislin.” Fısıltıya yakın bir sesle seslendim sarışın kıza.

En son Océane Clémente tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://holdric-legend.my-rpg.com
Aislinn Sue Le Roux
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   C.tesi Mayıs 15, 2010 12:01 pm

Karmakarışık duygular içinde elimdeki mektuba bakarken birinin bana seslendiğini duyup irkildim.

"Aislinn!"

Arkama döndüğümde yüzüne aşina olduğum bir Revanclaw kızın beni garip bakışlarla süzdüğünü farkettim. Lanet olsun! Kimsenin beni ağlarken görmesini istemiyordum. Özellikle... Hey, bu Jace'in durmadan şikayet ettiği Océane'ydi! Bu haldeyken konuşmak istediğim son kişilerden biri. Gözlerimdeki yaşların yok olmasını dileyerek "Selam." dedim. Soğuk bakışlarım geri dönmüştü dönmesine, ama dibindeki ateş gittikçe daha da güçleniyordu... "Ne istemiştin?" Sorduğum sorunun mantıklı olmadığını biliyordum, ama o an mantıklı birşeyler düşünecek durumda olmadığımı da biliyordum. Büyük ihtimalle hıçkırıklarımı duyup gelmişti yanıma...

rp out: Biraz(dan fazla) kısa oldu, ama söz bi' daha böyle olmicak... (Aceleyle yazdım.)
Océane Clémente

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   C.tesi Mayıs 15, 2010 12:46 pm

Tahminim doğruymuş. Karşımdaki Jace’in arkadaşı Aislin’miş. Neden ağladığını merak etmiştim. Bir Slyhterin’in ağlaması şaşırtıcıydı doğrusu. Onları duygusuz sanırdım. Ama değillermiş. İçlerinde azıcıkta olsa duygu olabiliyormuş. Ağlamaktan gözleri kızarmış olan Slytherin’in ürkütücü bakışlarını üzerimde hissettim. Zaten bu şekilde onun karşısına çıkmak benim için doğru değildi. Onun ne yaptığını sorgulamakta bana düşmezdi. Karşımdaki kıza ne diyeceğimi düşünürken ,bir yandan da baykuşlardan birinin ayaklarına elimdeki sıkmaktan buruş buruş olmuş parşömen kağıdını bağlamayı düşünüyordum. Karşımdaki kızın soğuk bakışlarına maruz kalmak içimi dondurmuştu. Bende aynı onunki gibi soğuk bakışlarımı bakışlarına kilitledim. İstediğim tek şey bu lanet olası yerden bir an önce çıkıp gitmekti. Normal şartlarda olsaydı bu kıza sataşmak eğlenceli olabilirdi. Ama şuan ağlıyordu. Tam ağzımı açıp bir şey söyleyecektim ki kız lafı ağzıma tıkadı. Ne istemiştin mi? İlginç bir tepki. Bunu demesini beklememiştim. Ondan ne isteyebilirdim ki. Lanet olası bir Slytherin’ di sadece. “İlginç…” dedim mırıldanarak. Baykuşların yanına yürüyüp beyaz olanın kafesini açtım. Elimi kafesin içine uzatıp baykuşu aldım.” Seni sevimli şey.” Dedim başını okşayarak. Elimde ki parşömen kağıdını baykuşun ayaklarına bağlayarak bırakması gereken yeri söyledim. Biraz daha başını okşayıp onu pencereden dışarıya gönderdim. Sarışın kızın soğuk bakışları hala üzerimdeydi. Saçlarımı geriye attım. “ Nerede kalmıştık.” Umursamaz tavrımın ne kadar sinir bozucu olduğunu fark ettim. “Ağladığını gördüm. Şaşırdım. ve şimdi gidiyorum.” yaptığım bu aptal açıklama gereksizdi. Arkamı döndüm. Hafifçe gülümsedim.

En son Océane Clémente tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 5:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Brenda Stormrage
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı

Kadın Rp Partneri : İan Joseph Somerhalder (L)
Kan durumu : Safkan..

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   C.tesi Mayıs 15, 2010 4:14 pm

Çok tuhaf şekilde uyandım.Sakince gözlerimi açtım ve bir rüya etkisinde olup olmadığımı anlamak için gözlerimi tekrardan yumdum.Hatırladığım bir şey yoktu zihnimde.Uyumayı denemek akıllıca olacaktı ama ben bunun yerine yatakta dirseklerime dayanarak doğrulmayı yeğledim.Sakince etrafa bakındığım da herkes uyuyordu.Benim gibi kaç tane aklında zoru olan vardı ki zaten?Üzerimde ki örtüyü itip bacaklarımı yere sarkıttım.Terliklerim her zaman ki gibi sağa sola atılmış şekil de ayrı yerlerdeydi.Bir yandan saçlarımı önümden çekerken kısık gözlerle zorda olsa bulmayı başardım ve terliklerimi giydim.Asa mı alarak ufak bir büyü ile yatağımı çoktan toplamıştım.Masama yöneldim.Akşamdan kalan kitapları kenara itip bugün için yapacak olduğum listeye göz attım.Duş,kahvaltı,Teyzemin doğum gününe kart,Gireceğim dersler,Dünden kalan ödevler... derken hızla geriye döndüm.Teyzemin doğum günü.Bu saate yapabileceğim tek şey ona baykuş göndermek olacaktı.Oce'ın ne yaptığını da merak etmeden duramadım.Her zaman böyle durumlar için süslü parşömenler bulundururdum.Onlardan bir tane bularak yazmaya koyuldum.Uzun bir şeyler elbette yazamayacaktım.Ne yazabilirdim ki zaten?Yazmam bitince özenle katladım ve masaya koydum.Üzerimi elbette düzeltip öyle gidecektim.Askılı bir mavi Tshirt ve dizlerime kadar ulaşamayan bir şort.Asamı da yanıma almayı unutmadan parşömenle odadan ayrıldım her ne kadar tabloda ki kadın rahatsız olsa da.Baykuş haneye doğru yürümeye başladım.Aklımda Oce vardı.Onunla aynı binalarda olsaydık şimdi onu düşünmüyor olurdum.Ya da binasına girebilseydim ya da haberleşebiliyor olsaydık.Neyse sorun değil diye geçirdim içimden bu anlamsız konuşmaya son vererek.Merdivenleri tırmanmak kolaydı da hayaletlerden birini görmemeyi dilemek daha da bir endişe dolduruyordu içimde.Sakince vardığım da kapıyı itmek için elimi uzattım fakat içeriden biri açmıştı.Korktuğum pek söylenemezdi hemen diğer elimde tuttuğum asamı doğrulttum ve sonuna kadar açılmasını bekledim.Karşıma ne çıkacak diye düşünürken tanıdık bir yüz yerden usulca yüzünü kaldırdığın da tepkimi dile getirdim."Tanrım!Oce!Bu saate burada?Ne kadar korktum haberin var mı?Ya bir yılan olsaydı?"diye hem merak hemde kızgın bir ses tonuna hakim olmuşcasına çıkıştım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   Çarş. Mayıs 19, 2010 1:07 pm

Uyandığımda gözlerim hala acıyordu. Bütün gece oturum Sue ile konuşmuştuk, bana babasını anlatmıştı uzun uzun ve ağlamıştı saatlerce, onun için gerçekten üzülüyordum. Yataklarımız birbirine yakındı uyanır uyanmaz nasıl olduğunu sormak için Sue'nin yatağına yaklaştım. Yatağında yoktu, erkende kalkıp gitmiş olmalıydı. Yüzümü yıkadım ve üstüme bir şeyler giyerek ortak salona indim. Birkaç kişi aralarında konuşup gülüşüyorlardı. Uzun zamandır burada olduklarını umarak yanlarına yaklaştım. "Sue'i buralarda gördünüz mü?" aralarında sarı saçlı ve mavi gözlü ufak kız cevap verdi. "Bir iki saat önce buradan ağlayarak çıktı. Nereye gittiğini bilmiyorum." bu moralimi oldukça bozmuştu. Sue benden büyüktü bir yaş, ama onun için çok endişeleniyordum. Aileden ayrılmak nasıl bir duygu biliyordum..."Teşekkürler" diyerek oradan uzaklaştım. Bahçeye çıktığımda gözlerim Sue'i arıyordu. Nerelerdeydi şimdi acaba, bir yere gitse neyse ama kendine zarar verebileceğinden korkuyordum. Baykuşhanenin önünden geçiyordum ki camdan içeri baktığımda içeridekiler dikkatimi çekti. Sue oradaydı, Océane ve Brenda'da üçü uyumsuzdular. Brenda ve Océane'ın iyi anlaştığını biliyordum. Peki Sue onların arasında ne arıyordu. Sinirlenmeye başlamıştım. Ve büyük bir hız ile baykuşhanenin kapısına hızlı bir hareketle vurarak açtım. Bütün yüzler bana dönmüştü. Sue'nin elinde küçük bir kağır vardı ve gözleri ağlamaktan kızarmıştım. Diğerlerine bakmadan koşarak Sue'e sarıldım. Kısa bir sarılma olmuştu bu, "Sue, nerelerdeydin, seni ne kadar merak ettim?" diyerek içimdekileri haykırdım. Biliyordum çok komik durmuştu. Küçük bir kızın büyük birini merak etmesi, aslında genelde tam tersi olurdu ama onu gerçekten merak etmiştim. Kafamı ortama çevirip "Ne yapıyorsunuz?" diye genel bir soru sordum. Amacım nasıl olduklarını sormak değil, burada üçünün ne işini olduğunu merak ettiğimdendi. 
Aislinn Sue Le Roux
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   Çarş. Mayıs 19, 2010 1:20 pm

Océane, onu delip geçen buz gibi bakışlarıma eş duyguları içeren bir bakışla karşılık verdi ve "İlginç..." diye mırıldandı. Harika, kendini zeki sanan bir Revanclaw daha! Tabii, net net yanıt vermek yerine gizemli sözler söylemenin neresi zekiceydi, orası ayrı konu... Ben onu iğrenerek süzerken kız omzuna konmuş baykuşla sohbet ediyordu. Zeka fışkıyor... Yavaş yavaş elindeki mektubu baykuşun bacağına bağladı ve onu pembemsi bir renk almaya başlamış göğe fırlattı. Bir süre dengesini bulamayan minik baykuş sonunda doğru düzgün bir doğrultuda ilerlemeye başladı. Acaba ben de babama bir cevap yazsa mıydım? Ona ulaşır mıydı ki? Neyse... Bu konuyu daha sonra düşünürdüm. Şimdi kendini beğenmiş bir Revanclaw'ın beni ağlarken görmüş olması gibi daha ciddi sorunlarım vardı...

Océane bakışlarını bana çevirdi ve "Nerede kalmıştık?" dedi beni dalgın dalgın süzerek. "Ağladığını gördüm, şaşırdım ve şimdi gidiyorum." İyi... Ben de salak bir maviyle konuşmaya meraklı değildim zaten. Ama ya... Ya birine söylerse...

Tam kapıyı aralamış çıkarken "Dur!" diye seslendim, ama benim sesimi başka bir kız sesi engellemişti. Yüzünü Océane'den göremediğim kız Océane'ye heyecanlı heyecanlı birşeyler söylüyordu. Ben, panik içinde yüzümde yaş izi kaldı mı diye kontrol ederken kızın "Ya bir yılan olsaydı?" dediğini duydum. Eh, istediği olmuştu işte... Derken iki kızı da devirerek bana gelen Daisy'yi gördüm. Tanrım! Bu saatte kalkmayı başarabilen ne kadar çok tanıdığım varmış. Daisy bana sarılırken içime huzur dolduğunu hissettim, her ne kadar kısa bir sarılma olsa da...

"Sue!" dedi Daisy, heyecan içinde. "Nerelerdeydin, seni ne kadar merak ettim?" Bu saatte beni merak edecek arkadaşlarımın olması çok hoştu. Zaten Daisy'ye aynı şey olsaydı büyük ihtimalle ben de meraktan çıldırırdım. Ben cevap bile veremeden hiperaktif bir tavır içinde baykuşhanedeki uyumsuz gruba garip garip baktı ve "Ne yapıyorsunuz?" dedi. Ona acınılası durumda olduğumu açık açık belli eden bir bakış atarak "Bi' bilsem..." diye mırıldandım. "Sadece bir rastlantı sanırım..." O pek ikna olmuş gibi görünmese de gerçek buydu. Bir rastlantıdan ibaret...

En son Aislinn Sue Le Roux tarafından Çarş. Mayıs 19, 2010 3:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Océane Clémente

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   Perş. Mayıs 20, 2010 9:38 am

Le Roux’u orada bırakıp giderken. Niye ağladığı gerçekten umurumda değildi. Sadece şaşkınlığıma yenik düşüp onunla konuşmuştum. Kapıyı öfkeyle ardına kadar açıp çıkıyordum ki. Bir çift mavi göz gördüm. Brenda… Hafifçe gülümsedim ona. Dehşete düşmüş bir hali vardı. Gözlerini üstümdekilere dikip süzdü beni. Bu kılıkta ortalıkta dolanmam şaşırtıcı gelmişti ona. Eh haklıydı da. Beni böyle görmesi imkansızdı. Bizde kaldığında aynı odalarda yattığımız günler haricinde elbette. Brenda’nın dediklerine hafifçe gülümseyerek cevap verdim. Elindeki kıvrılmış parşömen kağıdına baktım. Anneme yazmış olmalıydı. Biraz önünden çekilip arkamda duran yılanı gösterdim ona. Tam ağzımı açıp bir şey söyleyecektim ki Cheers önümden geçti. İkinci yılan. Elimi anlıma koyup ofladım. “Hadi şunu baykuşlardan birine bağlayıp gönderde bir an önce gidelim buradan.” Dedim bitkince. Cheers’e baktım göz ucuyla. Arkadaşının yanındaydı. Soğuk mavi gözlerim onunkisiyle kesişti. Kız ne yaptığımızı sordu. Ne yapabilirdim ki bir yılanla. Ne mantıklı bir soru ama. Zeka fışkırıyor. Yüzümde sinsi bir gülümseme belirdi. “Sanane Cheers.” Diye mırıldandım. Ortamı germek birazcık eğlenceli olabilirdi. Yandan Brenda’ya bakıyordum. Gidipte Le Roux’a seslenmem hataydı zaten. Bir an onun duyguları olabileceğini düşünmüştüm. Oysa ki acınacak haldeymiş kendileri. Yılanların hepsi acınacak halde zaten.

Spoiler:

Brenda Stormrage

Kadın Rp Partneri : İan Joseph Somerhalder (L)
Kan durumu : Safkan..

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   Perş. Mayıs 20, 2010 6:02 pm

Korku duygum bedenimi terk edince bir gülümseme yayıldı suratıma.Çünkü Oce bu halde kolay kolay görünmezdi.Onu sadece aynı odayı paylaştığım zaman böyle pijama terlik görürdüm.Asamı indirerek kuzenime doğru yürüdüm ve kapıyı iterek içeri girerken insanlığını unutmuş biri iterek beni geçti.Aldırdığım söylenebilir miydi bilemiyorum ama bende hemen peşinden içeri daldım.İçeride bulunan şahsiyetleri görünce kuzenime dönerek
"Tanrım Océ yaşasın!İleride ki mesleğimi buldum tatlım.Kehanet Profesörü olabilirim.Burada zaten bir hatta iki yılan varmış.İhtimalleri saymadan da dediğimi görüyorum." dedim ve kahkaha attım.Öyle ya ihtimalin gerçek olması komikti benim açımdan.Dikkatle baktım yüzüne bu Aislinn'di.Yüzünde kurumuş gözyaşları izleri vardı.Yanaklarından süzülerek çenesinde son bulmuştu"Lütfen daha yavaş ol Océ.. Hiç ağlayan yılan görmemiştim.Bu anı kaçıramam" dedim alaycı bir tavırla.Ona nasıl üzülebilirdim ki? O duygusu olmayan ama nefes almayı başarabilen bir varlık.Timsah gözyaşları bile akıtamaz.Bir an aklıma olmadık şeyler hücum etti.Bu saatte Ocean ve bir yılan sonradan dahil olanı saymazsak tabi."Siz ikiniz bu saate burada...?" dedim imalı imalı cümleyi devam ettirmek istemedim çünkü Océan'nın müdahalesini anında görmek istiyordum gecikmedi de zaten.Sesi bitkin ve alçak çıkmıştı.Bu sırada gözlerim güzel bir baykuş arıyordu.Vuran ışıkla tüylerinin beyazlığı gözüme çarpan bir beyaz baykuşa yöneldim.Tüyleri tertemiz ve yumuşaktı.Başını okşamaya başladım.Elimde ki parşömeni bacağına usulca bağladım ve gitmesi gereken yeri söyledikten sonra bıraktım.Kanatlarını açtığın da dökülen bir tüyünü havada yakaladıktan sonra yılanlara arkamı dönerek "Gidebiliriz artık" dedim ve yanına doğru yöneldim.Diğer kızın adını Oce onu tersledikten sonra hatırladım.Adını söylemişti.Cheers'ti.Yüzüne baksaydım belki hatırlamak için çaba harcardım fakat değmezdi.Yılanların isimlerini hafızamda barındırmak gereksizdi.Kuzenlerimi hatırladım bir an.Onlara uzak olduğumu.Onların da yılanlarla aynı sıfatta olmamasını diledim yine ama boş bir ümitti...
Aislinn bir rastlantı olduğunu dile getirmişti çatlak sesiyle.Ağlamasından olsa gerek diye düşündüm.Hemen araya daldım.
"Zaten başka ne olabilirdi ki? Sizinle dostluk mu? Belki de bir Rüyadır pardon kabus demeliydim"Océ'ın dudağı yarı gülümser halde yukarı kıvrılmıştı.Fakat bu saatte kavga etmekte istemiyordum.Zaten onlarda tartışmaya giremezlerdi.Benim dışımda kimsenin asası yanında yoktu.Elleri boştu ceplerine koysalardı bile görünmüyor olmaları mümkün değildi.Üstelik kimse cübbesini de üzerine almamıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   Cuma Mayıs 21, 2010 2:52 pm

Lanet olası kız gene karşımdaydı. Birlik olmuşlar Sue'nin ağlamasıyla dalga geçiyorlardı. Belki onlar kadar iğrenç sulu gözler değildik, ama kalbimizde hissettimiz duygularımız vardı. Belki bu iğrençliklerden daha fazla acı çekmiş ve daha fazla canım yanmıştı ama her insanın yanında ağlamıyordum. Zaten Sue'de eline aldığı kağıt yüzünden ağlamıştı. Ne kadar saf insanlardı bunlar bir insanın ağlaması ile dalga geçebilecek kadar düşük olmaları beni güldürüyordu. Bir de çok komikmiş gibi Océane'ın yüzüme gülümseyerek “Sanane Cheers.” demesi. Diğer kızda iki saat konuşmuştu. Boş boş konuşup dalga geçiyorlardı. Ne yazık ki asamı odamda unutmuştum. Yoksa bu lanetlerle savaşabilecek ve korkmayacak kadar cesaretim vardı. Sue'nin elini sıktım ve "Siz hala neden burdasınız lanet yuvalarınıza geri dönsenize...!" o kadar sinirimi bozuyorlardı ki...Neden bunlarla aynı okulda olduğumu bile bilmiyordum. Bazen kendimden bile utanıyordum bunlar adına, uğraşmamaya karar verdim ve hiç burada değilmişler gibi arkamı dönerek Sue ile konuşmaya başladım. "Sana anlatacaklarım var çok şaşıracaksın, ortam biraz temizlensin anlatacağım" diyerek gitmelerini sağlamaya çalıştım. Gerçekten aynı ortamda bulunmak tiksindiriyordu beni.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ~ Zaman   

~ Zaman
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» South Park ne zaman bitiyor ? Kesin bakın..