Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yeni Bir Dost Mu?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Wisteria Ryngéer
Elf
Elf

Kadın Rp Partneri : Yok suan.
Kan durumu : ...
Lakap : Wis. Wist. Ria. vb.. iste (:

MesajKonu: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 6:34 pm

Yasak orman, her çeşit bitki ve türü barındırdığı halde huzurlu ve olabildiğine doğal bir ortam...Mükemmel bir hava ve çalışmak için harika bir yer. Çalışmak? Okçuluk tabiki... Üzerinde kırmızı ve siyah uzun tüyler bulunan harika okumu çıkardım ve doğrulttum. ''Hedefe odaklan, yayı ger ve bırak! Ah Lanet! Nasıl vuramam! Hedeften yaklaşık 0,79 inç. kaymış olsa bile bu benim için tam bir başarısızlık örneği.'' diye düşündüm. Hırsla oku hedef tahtasından çıkardım ve yerime geçtim. ''Hedefe odaklan, yayı ger ve bırak! Harika! Sonunda! Tam 12den!'' diye düşündüm ve önüme düşmüş büyücülere ve mugglelara göre açık renk saçlarımı sevinçle geriye doğru attım. Hedef tahtasına doğru ilerlerken bir izleyicim olduğunu hissettim.
Mathilda Alitté Ronchéz
Sihir Tarihi Profesörü & Işık Yeminlisi

Kadın Rp Partneri : Sebastién Pércival ile evli.
Kan durumu : Safkan
Lakap : Lil

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 6:42 pm

Bu gün yine dalgınlığım tutmuştu...
Yasak ormanı pek sevmezdim.Benim gibi neşeli birisi için fazla kasvetliydi burası.Fakat bütün olanlardan sonra biraz sakinliğe ihtiyacım vardı.Yasak ormanda bu iş için en iyisi gibi duruyordu.
Ormanın derinliklerinde "hız" sesi geliyordu.Hızlı ama sessiz adımlarla ormanın derinliklerine daldım ve önümdeki dalları ittim.İleride bir "elf" eline rengarenk tüylü bir ok almış ve egzotik bir hedef tahtasına atışlar yapıyordu.Saklandığım yerden çıktım ve sessiz kenarda, adını bilmediğim elf kızı izlemeye başladım.Mugglera ve büyücülere göre açık renk saçlarını geriye itti ve olduğum yere bakmaya başladı.Geldiğimi görmüştü.Gerildim.
Wisteria Ryngéer
Elf
Elf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 6:56 pm

Gelen kişi sarışın uzun boylu alımlı biriydi. Beni neşeli bir anımda yakaladığı için gerçekten şanslıydı. Normalde gerçekten soğuk biriyimdir. Neden bilmiyorum. Belkide utangaçlıktan... Benim ona baktığımı görünce gerilmiş gibi duruyordu. Sıcak bir şekilde gülümsedim ve çantama doğru ilerlemeye başladım. Ok ve yayı çantaya yerleştirdikten sonra hala birşey söylememiş olan kıza baktım. 20li yaşlarında olmalıydı. Harika! Kendi yaşlarımda bir dost! Gerçekten sosyal bir gündeydim. Artık Dünya'da pek fazla Elf olmadığı için Elf arkadaşlarım çok kısıtlıydı. Ancak büyücüler ve mugglelar gerçekten iyi dostlardı. ''Ah, Selam.'' dedim. Aramızda birkaç adımlık boşluk vardı. ''Ben Wisteria.'' deyip elimi uzattım.
Mathilda Alitté Ronchéz

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 7:08 pm

''Ah, Selam.'' dedi. Aramızda birkaç adımlık boşluk vardı. ''Ben Wisteria.'' deyip elini uzattı.Kıza gülümsedim ve elini sıktım.Teni biraz değişik gelmişti.Yumuşak ama değişik.
-"Bende Mathilda" dedim
Elimle saçlarımı düzelttim ve kıza sordum
-Elf olmak nasıl bir duygu?Elf nasıl oluyorsun?Atadan gelen bir şey mi?"
dedim ve güldüm.Ne kadar soru sormuştum.Yerden bir taş aldım ve suya attım.Ardından heyecanlı gözlerle kızın cevabını beklemeye başladım.Nedense yaratıklar ilgimi çekiyordu.Belki dost olabilirdik.Değişik yaşam tarzını inceleyebilirdim.Sébastian'da Elflere ilgi duyardı.Bu hikayeyi ona anlattığımda zevkten 4 köşe olacağına adım gibi emindim.
Wisteria Ryngéer
Elf
Elf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 7:17 pm

Eliyle saçlarını düzeltti ve kendini tanıtmadan''-Elf olmak nasıl bir duygu? Elf nasıl oluyorsun? Atadan gelen bir şey mi?" diye sorular sormaya başladı. Şaşkınlıkla gözlerimi açtım. Allah aşkına! Elfler hakkında bir araştırma filan mı yapıyor? ''Hey, bir nefes almayı dene istersen.'' dedim ve güldüm. ''Neden bunları soruyorsun ki? Evet, elflik atadan geliyor. Nasıl bir duygu derken.. Yani bu soru sana büyücülük nasıl bir duygu diye sormak kadar saçma.. Nasıl cevap verebilirim ki? Bu arada adın neydi?'' diye sordum. Umarım bu sözlerime alınmaz diye düşündüm. Bazen sözlerime alınanlar olabiliyordu. Ancak ben böyle biriydim. Karşıdakini kırmak için söylemiyordum bunları ancak yanlış anlayabiliyorlardı.
Mathilda Alitté Ronchéz

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 7:26 pm

Küçük bir kahkaha patlattım ve
-"Şey özür dilerim kendimi kaptırmışım.Adım Mathilda.Hogwarts'ta sihir Tarihi öğretmeniyim.Eşim Seherbaz" dedim ve bir kahkaha daha attım.Nedense bir anda neşelenmiştim.Yeni bi' dost edinmek hoşuma gitmişti.Çantamdan bi' ayna çıkardım ve saçlarımı düzelttim.Elf bana şaşkın bir şekilde bakıyordu.Muzipçe göz kırptım ve yanağından öptüm..Tepkisini bekliyordum.
Wisteria Ryngéer
Elf
Elf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Çarş. Haz. 02, 2010 7:50 pm

''Hah! Neşeli bir dost! Şanslı günümdeyim.'' diye düşündüm. Gülümsedim. Konuşacak birşeyler arıyordum ve birden dikkatimi oklarım çekti. Kafamda bir ampul yanmış gibi hissettim ve bu düşünceye gülerek. ''Hey! Hiç denedin mi?'' diye sordum okları işaret ederek. Şaşkın bir halde baktı ve bende ''Denemek ister misin? Çok eğlenceli olacak.'' dedim ve gülümsedim. Daha cevap veremeden ayağa kalktım ve çantamı açıp yayımı çıkardım. Ok çantaya sıkışmıştı ve çıkarmaya çalışırken tüylerinden bir kısmı elimde kaldı. Sıkıntıyla dudak büktüm ve tüyleri üfledim. Okun çıkmayacağını anlayınca diğer oku çıkardım ve Mathilda'ya uzattım.
Mathilda Alitté Ronchéz

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Perş. Haz. 03, 2010 11:15 am

Wisteria oku uzattı.Neşeyle aldım ve kayanın oraya gittim.Daha önce hiç okçuluk yapmamıştım.Fakat denemekten bi' zarar gelmeyeceğini de biliyordum.Yeni şeyler denemek hoşuma gidiyordu.Hem okun tüyleride beni kendine çekmişti sanki.Yayı iyice geredim ve bıraktım.Evet!Tam on ikiden vurmuştum!Kocaman bi' gülümsemeyle Wisteri'aya döndüm ve
-"İlk yapana göre fena değil di mi?" dedim.Tam ağzını açıyorduki
-"Bunun acemi şansı olduğunu düşünüyorsun değil mi? İzle ve gör" dedim.Ardından oku tekrar gerdim ve bıraktım.Evet!Yeniden 12'den vurmuştum.Wisteria'ya döndüm ve
-"Evet?"dedim.Muzipçe sırıttım.
Wisteria Ryngéer
Elf
Elf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   Cuma Haz. 04, 2010 7:14 pm

Hiç fana değildi. Gülümsedim ve ''Harika!'' dedim sevinçle. Ancak artık gitsem iyi olacaktı. Yapmam gereken bir sürü iş vardı. Babetlerime baktığımda biraz tozlandığını gördüm.. Sıkıntıyla ve biraz sinirle başımı salladım. İyiki çok sevdiğim beyaz elbiseme birşey olmamıştı. Tamam, bunlar ormanda çalışmak için uygun kıyafetler değil. Fakat elfler için orman bir ev gibidir. Ayrıca spor giyinebilen bir elf değilim. Elflerin çoğuda spor giyinmez zaten. Minyon olduğumuz için spor kıyafetler yakışmıyor. Düşüncelerimden sıyrılıp Mathilda'ya döndüm ve oku ve yayı alıp çantama koydum. ''Artık gitsem iyi olacak. Yapmam gerekn bir sürü iş var. Yakında tekrar görüşmek üzere.'' dedim ve yanağına bir öpücük kondurdum. Ormanın içinde kaybolmam fazla zaman almamıştı.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost Mu?   

Yeni Bir Dost Mu?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Ultra Zırhlar] [Yeni Npcler] [7/24 Online Gm] [120 LWL'lik Silah & Zırhlar]
» Son Çıkan Türkçe Klipler .avi uzantılı
» Raw GM[Genel Başkanı] Randy Orton'ın Odası
» Kutsal Savas -Yeni Bir Macera +65 Npcler Partizan Muho Koşş [Resimli]
» Tom Kaulitz Röportajı.