Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kurtarış!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Kurtarış!   Paz Haz. 06, 2010 6:59 pm

# Daisy, Selena
# I. Tekil
# Akşama Doğru

Nefes nefese kalmıştım, koşuyordum ama yaşamamın bu kadar ince bir çizgi üstünde olabileceği aklıma hiç gelmezdi. Ölmeyi çoğu kez istemiştim ama gerçekten ölümün pençesi altında olunca yaşamak daha cazip geliyor insana, derdim sadece biraz yürüyüş yapmaktı ve yürüyüş yapmak için en uygun ortam yeşilikler ve oksijenle dolu olan bir ormandı ve Hogwarts da sahip olduğumuz tek orman Yasak Orman'dı. Yaratığı karşımda görünce öleceğimi hissetmiştim. Boş ve ölü bakan gözleri vardı. Vücudu iskelet gibiydi tıpkı hiç yağ ve kas yoktu sadece deri ve kemikten ibaretti. Karşısında bir süre kalsam kemiklerini sayabilirdim, devasa boyda yarasa kanadına benzeyen kanatları vardı. Ölmü görmüştüm yaratığın her bir hücresinde, öldürmek için yaşıyordu sanki. Bir Slytherin olmama rağmen bu yaratıkla baş edecek gücü kendimde bulamamıştım. Karşına geçtiğim an asamı çıkardım ve yaratığa karşı bütün gücümle bağırdım
"Sersemlet"
yaratık yerinde sarsılmıştı ama bu güçsüz büyünün hayatımı kurtarmaya yeteceğini sanmıyordum. Ağaçların arasında zıplaya zıplaya kaçıyordum. Arkamdaydı ve oldukça hızlıydı eğer ayağım takılır ve düşersem beni öldürebilirdi. Nefes nefeseydim koşaçak gücüm gerçekten kalmamıştı, vücudumdan akan terler hızın etkisiyle o saniye yok oluyorlardı. Bu sırada bedenimin yumuşak bir şeye çarptığını hissettim. İşte bu sondu...

En son Daisy Cheers tarafından Ptsi Haz. 07, 2010 3:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Selena Marie Black
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü

Kadın Rp Partneri : Burasıda şuan için boş.Bi'pm uzaklıktayım.İstiyorsan pm'ye uç
Kan durumu : Safkan
Lakap : Sell / Mar / Lena / Rie / Berçin-chan / Melek /

MesajKonu: Geri: Kurtarış!   Paz Haz. 06, 2010 7:15 pm

Canım sıkılmıştı.Pencereden dışarı bakıyordum.Birden Slytherin 3.Sınıf öğrencisi olan Daisy'yi gördüm.Yasak ormana doğru gidiyordu.Hava kararmak üzereydi.Kendi kendime konuşuyordum. '' Bu kız ne yapıyor.Ölmek mi istiyor '' dedim ve peşinden hızlıca çıktım.Ormanda ilerliyordum.Tam tahmin ettğim gibiydi.Bir Testral'le rastlamıştı.Ama bu nasıl olurdu.Testral'leri sadece herhangi birinin ölümünü görenler görebilirdi.Birden bunları düşünmenin sırası olmadığını düşündüm.Daisy koşarak bana doğru geliyordu.Ama önüne baktığı söylenemezdi.Bana çarptı ve onu bir hamlede arkama aldım.Koşmaya başladık.Asamı çıkardım ve Hogwarts bahçesini hedef aldım.Sesli ve seri bir şekilde '' Carpe Portus '' diyerek Hogwarts'a cisimlendik.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kurtarış!   Ptsi Haz. 07, 2010 4:15 pm

Çarptığım şeyin ne olduğunu göremeden hızlıca beni arkasına alan ve koşmamam için beni arkamdan itekleyen Sihirli Yaratıklar Profesörü Bayan Black olduğunu gördüm. Derin bir nefes almıştım, ama hala tehlike devam ediyordu. Yaratıktan birlikte kaçmaya çalışıyorduk. Bir an Bayan Black'in '' Carpe Portus '' demesiyle birlikte Hogwarts da buldum kendimi. Bayan Black'in gelmesi o kadar mutlu etmiş ve içimi rahatlatmıştı ki. Bir an gerçekten öleceğimi düşünmüştüm. Eğer ölseydim, eğer ölseydim düşünecek çok şey olmazdı belki ama özleyeceğim çok kişi olurdu. Bayan Black sert sert yüzüme bakıyordu gerçekten sinirlendirmiştim onu ve haklıydı. Şimdi beni müdüre şikayet ettirip ceza almamı sağlayabilir hatta okuldan atılmama bile neden olabilirdi. Bunu bilemiyordum, ne kadar sinirlendiğini, ne yapacağını... İlk yaşadığım korku bitmişti şimdi birde profesör korkusu başlamıştı. Yere oturdum -hatta düştüm- ve ağlamaya başladım. Bir gün bu kadar kötü geçemezdi herhalde..."Üzgünüm..." Sadece bu kadar söyleyebilmiştim.
Selena Marie Black

Kadın Rp Partneri : Burasıda şuan için boş.Bi'pm uzaklıktayım.İstiyorsan pm'ye uç
Kan durumu : Safkan
Lakap : Sell / Mar / Lena / Rie / Berçin-chan / Melek /

MesajKonu: Geri: Kurtarış!   Çarş. Haz. 09, 2010 4:02 pm

Çok korkmuştu.Aslında bende korkmuştum.Daisy birden yere düşütü.Ağzından sadece '' Üzgünüm '' kelimesi çıkmıştı.Bense onun üstünden sert bakışlarımı alamamıştım.Daisy'nin beni onu cezalandırılması için müdüre şikayet edeceğimi düşünüyordu.Ama ben bunu yapmayacaktım.Nazikçe kolundan tutup kaldırdım ve '' Sessiz ol.Bu konuyu odamda konuşacağız.Bu saatte yatakhanede olmadığını anlamışlardır. '' diyerek odama dığru ilerledik.İçeri girdikten sonra kapıyı kilitledim ve sandalyemi Daisy'nin oturduğu koltuğun karşısına getirdim ve başladım konuşmaya.'' Senin yasak ormana bilinçli olarak gitmediğini ve seni oraya bir şeyin götürdüğünü düşünüyorum ya da öyle olduğunu bilmek istiyorum.Şimdi bana her şeyi anlat bakalım '' dedim.Daisy derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kurtarış!   Çarş. Haz. 09, 2010 5:44 pm

Rp'nin buradaki kısmı tamamlanmıştır. Devamı SYB Profesörünün Ofisi'ndedir. Kilitlenebilir.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Kurtarış!   

Kurtarış!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası