Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Karmaşa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Scarlett Mayer
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

Kadın Kan durumu : melez
Lakap : Scar

MesajKonu: Karmaşa   Ptsi Haz. 21, 2010 9:47 pm

Sabah gözlerimi açtığımda yatakhanede ben hariç neredeyse herkes uyanmıştı.İstemeye istemeye kendimi toparladım ve yatağı düzelttim.Dolabımı açtım ve ne giyeceğime karar vermek için elbiseleri zihnimde denedim.Eskiden giysilere pek önem vermezdim ama şimdi burada herkes moda ikonu gibi olduğundan rüküş olmak istemiyordum. Kısa kot bir şort ve üstüne de sıfır kollu bir badi giydim. Uzun kahverengi saçlarımı saldım ve elimle hafif dağıttım. Böyle yapınca daha seksi görünüyordum.Ortak salon her zamanki gibi kargaşa içersindeydi.Biryandan ödevini son güne bırakıp yetiştirmeye çalışan birinci sınıflar,diğer yandan henüz uyanamamış ikinci sınıflar ve çoktan flört etmeye başlamış son sınıflar..

Kendimi şöminenin yanındaki tekli koltuğa attım ve biraz daha gözlerimi kapatmamın hiçbir sakıncası olmayacağını düşündüm.Sonra burnuma keskin bir parfüm kokusu geldi.Gözlerimi açtığımda Casey Hoffman’ı o alaycı gülüşüyle yanındaki kızların kulağına bir şeyler fısıldadığını gördüm.Bu çocuk tam bir ukalaydı.Mavi gözleri ve omuzlarına kadar uzanan sarı saçlarıyla kızların seksi bulduğu erkeklerden birisiydi..Bana da çekici geldiği oluyordu. Sadece dış görünüşüne bakarak üstüne atlayabilirdim ama eğer onunla çıkarsam birkaç gün sonra başka biriyle oynaşırken bulacağıma emindim. Gözleriyle beni bacaklarımdan yüzüme kadar süzdüğünü fark ettim.Birden kalbim hızlandı ve kızarmamış olmayı diledim.Sanki beni yeni keşfediyordu.Başıma dikildi ve alaycı bir şekilde gülümsedi.Gülümseyince yanaklarındaki gamzeleri bariz şekilde belirdi.Bazen sadece gamzelerini göstermek için güldüğünü düşünüyordum.

‘’Burada yalnız başına ne yapıyorsun Scarlett?’
Yalnız değilim, Mia az sonra burada olur’ dedim ve doğruldum.O da yanındaki kızları başından savdı.
‘Gelene kadar beraber takılabiliriz’ dedi ve yine cazibeli bir şekilde gülümsedi.Bense biraz somurtup ayaklandım ve kalktığımda bana doğru yaklaştığını hissettim.Tanrım yanılmıyorsam dudaklarıma bakıyordu ve bu iyiye işaret değildi.
Geri çekil Hoffman. Ağzın kokuyor.’ dedim.Bir kahkaha attı ve bir adım geriledi.
‘Afedersin bir dahakine dişlerimi fırçalayıp naneli sakız çiğnerim’
dedi.İstemeden gülümsedim ve Mia’ya doğru ilerlerken ona bilerek çarptım.Giderken gözlerini üzerimde hissedebiliyordum.
Casey Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

Kadın Rp Partneri : Yok
Kan durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Ptsi Haz. 21, 2010 10:11 pm

O sabah erkenden kalkıp Hufflepuff kızlarıyla biraz flört etme fikri kulağa oldukça cazip geliyordu.Özellikle de Scarlett ile...
Son günlerde ona gereğinden fazla takıldığımı düşünüyordum ama belki aramızda birşeyler olabilirdi ama o zor kızı oynuyordu ve benim için hiç problem değildi çünkü zoru severdim.
Erkekler yatakhanesinde herkes horul horul uyuyorken ben çoktan uyanmış duşumu almıştım.Geri döndüğümde Rob pis pis bana bakıp sırıtıyordu.Derin bir iç çekişimin ardıdan saçlarımı kuruladım.Aynadaki yansımam her zamanki gibi mükemmel görünüyordu.Tamam biraz ukala olabilirdim ama gerçek şuydu ki, küçük bir gülümsememle bile kızların kalbini yerinden oynatabiliyordum ve bu da bana özellikle haz veriyordu.Ama Scarlett 'de pek işe yaramıyordu bu.Mia ile bir ara konuşup aramızı yapmasını isteyebilirdim belki ama Mia bana milyonlarca soru sorup ağzımı arayacaktı ki bu pek de iyiye işaret birşey değildi.
Cumartesi sabahlarının en sevdiğim yanı okul ve ödev saçmalıklarıyla uğraşmayacak ve rahat rahat takılacak olmamızdı.Oldukça sevdiğim birşeydi bu.Üstüme rahat birşeyler geçirdikten sonra erkekler yatakhanesinden çıkıp ortak salona doğru ilerledim belki birilerini görebilirdim.
Birkaç kız bana bakıp kendi aralarında fısıldaşıyorlardı.Bayat numara...
Anlamıyormuş gibi yapıp yalarına yaklaştım.
"Kızlar bugün nasılsınız?" deyip her zamanki gamzeli gülümseyişimi onlara fırlattım.Kızlarda kıkırdadılar tam o sırada Scarlett ortak salona geldi ve kanepelerden birine yerleşti.
Yavaşça yanına doğru ilerledim.Yüzünün hafif pembe hali bana karşı ilgisini belli ediyordu.Yüzümde belli belirsiz bir gülümsemenin yayıldığını hissettim.
"Burada yalnız başına ne yapıyorsun Scarlett?" diye sordum büyük merakla.Onu böyle yanlız bulmak neredeyse imkansızdı genelde yanında Mia yada başka biri oluyordu.
"Yalnız değilim, Mia az sonra burada olur."
Beki Mia'dan bizi biraz yanlız bırakmasını isteyebilirdim ve onun bunu anlayışla karşalayacağından adım gibi emindim.Sonuçta biz kardeştik ve kardeşinin iyiliğini isterdi değil mi?
"Gelene kadar beraber takılabiliriz." dedim biraz daha sokuldum ve kırmızı dudaklarına baktım.Çilekli rujunun kokusu burnuma kadar geliyordu ve o dudakları tutkuyla öpmek şuanda istediğim tek şey gibi görünüyordu.
"Geri çekil Hoffman. Ağzın kokuyor." dedi.Bir kahkaha attım.Böyle kelime oyunları onu daha da güzel yapıyordu ama ben Casey isem beni hiçbirşey yıldıramazdı ve ben zoru seviyordum.
"‘Afedersin bir dahakine dişlerimi fırçalayıp naneli sakız çiğnerim" dedim belli belirsiz gülümseyerek.Tam o sırada Mia'nın geldiğini gördüm.Scarlett gülümsedi ve oturduğu yerden kalkıp Mia'nın yanına doğru ilerledi.Bende Scarlett'i takip ettim ve tam Mia'nın yanına doğru yaklaşırırken kulağına
"N'oldu güzellik yoksa seni sıktım mı?" diye fısıldadım.
Scarlett Mayer
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Ptsi Haz. 21, 2010 11:16 pm

Mia'ya doğru ilerliyordum.Yüzüme istem dışı bir gülümseme yayılmıştı.Birden kulağımın sıcak bir nefes hissiyle ürperdiğimi hissettim."N'oldu güzellik yoksa seni sıktım mı?" dedi Casey.
'Önemli değil Casey, bu alışıldık bir durum.' dedim.Yüzünü ekşitti ama pes etmeyeceği belliydi.Onun zor hedefi haline gelmiştim.Ama aslında hedef falan olmak istemiyordum.Onun şanı bütün okulda yayılmıştı.Onunla aramızda birşey olursa beni üzeceğine emindim.Birisine çabucak bağlanıveriyordum ve bu kişi Hoffman olursa çok canım yanacağa benziyordu.
.Birden cebinden bir paket çıkardı.Üzerinde 'keskin ferahlık' yazan nane sakızlarındandı.Ağzına hemen birkaç tane attı ve çiğnemeye başladı.Sonra dibime sokuldu.Ne kadar cıvık birisi diye düşündüm ama biryandan engelleyemeyeceğim kadar hoşuma gidiyordu.
'Mia neden en iyi arkadaşınla yaptığın pijama partilerine beni de çağırmıyorsun? Aile birliği bu olsa gerek.' dedi pişkin bir şekilde sırıtarak.Yüz ifademi kontrol etmeye çalıştım.'Kızlar yatakhanesine görünmezlik pelerini kullanark girmeyi düşünüyorsun herhalde.' dedi Mia.

'mmm neden olmasın' dedi ağzındaki sakızı küçük bir balon yaparak.Mia'ya ' hadi Mia gitmemiz gerek.'dedim.Ondan uzaklaşmalıydım.Bana garip bir bakış attı.Bütün bu yaptıklarımı naz olarak mı algılıyordu? Mia'nın kolundan tuttuğum gibi ilerlemeye başladım.O da arkamızdan bakakaldı.Eşikten geçmek üzereyken ona son bir bakış atacaktım ki bir kız grubunun gölgesi altında serinlediğini gördüm.Bir ara göz göze geldik ve ‘hiç şaşırmadım’ der gibi bir baktım ve çok sahte bir gülücük attım.Casey'in kızlara attığı gülücük birden perdelendi.İçim bir tuhaf oldu.Aramzıda pek bir şey geçmemişti ama ihanete uğramış gibi hissettim.Sonra kendi kendime bunun şaşılacak bir durum olmadığını tekrarladım.Arkamızdan hızlı adımlarla biri geliyordu.Parfümü onu ele verdi. Arkama döndüm ' Ne istiyorsun Casey?' dedim.Sinirli görünerek onu önemsediğimi anlamasını istemiyordum. ' Mia bize biraz izin verir misin?' dedi.Yüzünde ciddi bir ifade vardı.'Kahvaltıya gecikme.' dedi Mia ve yanımızdan ayrıldı.Kollarımı kavuşturarak yüzüne baktım.
Casey Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Çarş. Haz. 23, 2010 12:11 am

"Önemli değil Casey, bu alışıldık bir durum." dedi.Sanki limon yemiş gibi yüzümü ekşittim ve cebimden üzerinde "keskin ferahlık" yazan naneli sakızlardan bir tane çıkarıp ağzıma attım.Benim için elde edilmesi zor bir kızdı ama ben zoru seviyordum.Hiçbirşey beni yıldıramazdı.Bir süre zor kızı oynayacaktı ama benim elde edemeyeceğim birşey yoktu. Adını bile bilmedim kızlarla çıktığım çok olmuştu ama Scarlett benim için farklı ve özeldi.Sanırım bu onun farkında değildi yada farkında değilmiş gibi yapıyordu ama benim için imkansız diye birşey de yoktu ve onu ne yapıp edip elde edecektim.
Sakızımı çiğnerken Scarlett 'a çarpık gülümsemelerden birini atmayı ihmal etmeden Mia'ya döndüm.
'Mia neden en iyi arkadaşınla yaptığın pijama partilerine beni de çağırmıyorsun? Aile birliği bu olsa gerek.' dedim muzip muzip gülümseyerek.Mia'nın yüz ifadesinden benim işime yaramayacak birşey söyleyeceği belliydi.
'Kızlar yatakhanesine görünmezlik pelerini kullanark girmeyi düşünüyorsun herhalde.' dedi sırıtarak.Bende sırıttım.Evet, eğer görünmezlik pelerinlerinden biri bizim ailemizde olsaydı onu kullanmak benim için harika olurdu.Pelerini üzerime geçirip tatlı Scarlett'i gece yatağında mışıl mışıl uyuyorken öpme fikri birden içimi kıpır kıpır yaptı.
'mmm neden olmasın?' dedim sakızımı koca bir balon yapıp Mia'ya doğru patlatarak.Bu hareketimin Scarlett'in hoşuna gitmediğinden emindim. Ukala tavırlarımdan hep çok hoşlanıyor hemde garibine gidiyor gibiydi.
" hadi Mia gitmemiz gerek." dedi.Benden uzaklaşmaya çalışıyordu.Zor kızı oynuyordu ama ben buna izin vermeyecektim.Ama o çoktan Mia'nın koluna girip ilerlemeye başlamıştı bile.Aniden bir kız grubu etrafımı sardı.Onları başımdan def edip Scarlett ile konuşmak istiyordum.Herşeyi anlatmak istiyordum.Benim için özel olduğunu bilmeliydi.Herkes gibi değildi. Farklıydı.Hemde çok farklıydı.Ama ne kadar farklı ve benim için ne kadar önemli olduğunun farkında değildi.Elimi saçlarımın arasında gezdirirken kız grubundan uzaklaşıp Mia ve Scarlett'a yaklaştım.
' Ne istiyorsun Casey? dedi.Ama ses tonu onun öfkesini açıkça belli ediyordu.Ne kadar öfkeli olduğunu tahmin edebiliyordum.Beni önemsiyordu.Hemde çok.
Mia'ya döndüm."' Mia bize biraz izin verir misin?" dedim tüm ciddiyetimle.Ses tonum tahmin ettiğimden mesafeli çıkmıştı.
'Kahvaltıya gecikme.' dedi Mia ve peri gibi yürüyüşüyle yanımızdan uzaklaştı.
Az önce Scarlettin oturduğu koltuğu işaret ettim.Ortam sessizleşmişti ve Hufflepuff öğrencileri kahvaltıya çoktan inmişlerdi.Geriye sadece az önceki kız grubundan bir kaç kişi kalmıştı onlar da gidiyordu.Gitmelerini ve ikimizin baş başa kalmasını bekledim.Odunların çıtır çıtır sesleri ortama daha bir romantizm katıyordu.Scarlett'in hiçde o kadar kolay elde edilecek bir kız olmadığını o an anladım.Başka kızlar olsaydı bu ortamda kendileri benimle eğlenmek istediğini söylerlerdi ama şimdi Scarlett beni pek de önemsiyormuş gibi görünmüyordu.Yada önemsemiyormuş gibi görünüyordu.Belkide bu kadar güzel olmamalıydı.Bu kadar güzel kokmamalıydı.Çilekli kokusu burnumun ucunda buram buram kokuyorken ona dokunmamak için kendimle savaş halindeydim.
Bütün cesaretimi topayıp onunla konuşmaya karar verdim.Derin bir nefes aldım ve çiğnediğim sakızı yuttum.
“Bak,Scarlett.Farkında değilsin ama etrafımdaki kızlardan çok farklısın.Etrafımdaki çoğu kızın adını bile bilmiyorum.Ama sen benim için farklısın önemlisin…”
Scarlett Mayer
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Salı Ağus. 24, 2010 11:12 pm

Ah evet aslında çok yakışıklıydı.Galyan gibi erkekti.Biran gözlerimi kapatıp onu kırbaçladığımı düşündüm.Ah evet acı çektirmek fantezilerimin arasındaydı.Gözlerimi açtığımda burnunu karıştırıyordu.Gördüğümü farkedince elini gömleğine sürdü. ' Beni ne seherbazlar ne büyücüler istedi de anam vermedi.Hoşt ulen ' dedim.Oda sırıttı dişlerinin arasında pislikler vardı.Dilini çıkararak bana doğru yaklaştı. ' Anaam yetişin adam yalıyolarr' diye bağırdım.Tam kaçarken popomu mıncırdı.
Casey Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Çarş. Ağus. 25, 2010 5:07 pm

Karşımda daş gibi hatunu görünce önce salyalarımın aktığını farkettim.Ağzımı şapırdata şapırdata ergen bıyıklarımı yukarı doğru kıvırdım.Bir an gözlerimi kapadığımda karşımdaki hatunun bacacıklarını ellediğimi düşündüm ve gözlerimi açtım.Allah Allah dedim ve dilimi her zamanki gibi dışarı çıkardım.O ise onu ne seherbazların ne büyücülerin istediğinden bahsediyordu.Ama hiçbiri umrumda değildi.Gözüm dönmüştü bir kere.Onu eve atacaktım.Canını yakacaktım.Vurucaktım kırbacı.
Birden asamı elime aldım.
"Kes lan zırvalamayı.Benim olucan kadınım olucan uleyn." diye adını koyamadığım bir duygu içerisine girip karıyı kovalamaya başladım.
Scarlett Mayer
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Çarş. Ağus. 25, 2010 6:09 pm

Arkamdan koşuyordu.Bense onu etkisiz hale getirmek için ne yapmam gerektiğini bilmiyordum.Asasından çıkan büyülü bir el oramı buramı mıncırıyordu.Benim de içim bir tuhaf oluyordu.Aslında bu kovalama beni epey heyecanlandırmıştı.Ama yenik düşmek istemiyordum.Bir yandan koşarken bir yandan bağırsaklarımı yavaşca yumrukladım.Sessiz ama etkili bir gaz çıkardım.Oh mis gibi.O ise psikopat gibi kokuyu içine çekti ve daha hızlı koştu.Kızlar tuvaletine girdim.Allah'ın cezası sürtük kızlardan hiç kimse yoktu.Koca tuvalette bir kabinin içine girdim, kapıyı kitledim ve sessizce bekledim.O tuvalete vardığında gaz kokusunu arıyor gibi derin derin nefes alıyordu.Kokuyu tanıyıp bulunduğum kabine geldi ve kapıyı zorlamaya çalıştı.Bende 'Ben burda yokum.Bu kayıtlı bir mesajdır. biiip.' dedim ama yemedi tabi.Kapıyı iyice zorladı..
Casey Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf

MesajKonu: Geri: Karmaşa   Cuma Ara. 31, 2010 11:45 pm

Onu epeyce bir kovalamıştım.Kızlar tuvaletine girdiğini gördüm ve daha da hızlandım.Tuvalete girdiğimde içeriyi ağır bir osuruk kokusu sarmıştı.Burun deliklerimi büyütüp kokuyu içime çektim.Hayatımda öyle bir osuruk kokusu koklamamıştım. mmmm nefis. Çürük yumurta kokusunu takip edip bir kapıya geldim ve kapıyı zorladım.İçeriden 'ben burda yokum bu kayıtlı bir mesajdır biiip.' diye bir ses geldi.Ben yemedim tabi.Kapıya bir tane geçirdim olmadı.Bir tane daha geçirdim yine olmadı.Sonra sövdüm ve asamı çıkardım 'alahomora hokus pukus kapı açulus' dedim kapı açıldı.Scarlett karşımda bana korkuyla bakıyodu.Sütyenlerinden taşan göğüsleri soluk alıp vermesiyle aşağ yukarı iniyordu.Kocamanlardı.Biran acaba sütyeninin içine büyük dursun diye tavuk mu koydu diye düşündüm ama umurumda değildi biran önce mıncıklamak istiyordum.Ben kendi halimde bunları düşünürken birden eteğinin altından donunu sıyırdı ve elime tutuşturdu.Sürtükçe gülüyodu ne demek istediğini anlamadım.Birden burnunun deliklerini büyüttü ve bana kokla der gibi havayı içine çekti.Anladum donunu koklamamı istiyodu.Buda fantezilerinin arasında olmalıydı.Bende onu kırmamak için donu burnuma yaklaştırdım ama bir yandan tiksiniyordum çünkü kilotta bir kaç damla bok vardı.sanırım osururken kaçmış olmalıydı.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Karmaşa   

Karmaşa
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası