Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İlk Buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

Erkek Rp Partneri : Andréa Chelsea O'shéliâ , Hayatımın Anlamısın. Seviyorum Seni <3
Kan durumu : Melez
Lakap : Pete...

MesajKonu: İlk Buluşma   Paz Haz. 27, 2010 11:26 pm

Güzel bir Pazar sabahıydı. Yine her zamanki gibi büyük bir zorlukla yatağımdan doğruldum. Dünkü yaşanmış olan olaylardan sonra o kadar yorgundum ki üzerimden bir ton baykuş geçmiş gibi hissediyordum. Olayların yaşanmasından öncesinde ise hayatımı değiştiren o güzel bayanla tanışmıştım. Tanışmamız gerçekten beni etkilemişti , bu yüzden melek gibi gülümseyen yüzü gözümün önünden gitmiyordu. Evet , sanırım ondan hoşlanıyordum. Bugün Pazar'dı ve onunla daha fazla vakit geçirebilirdim. Hatta belki ona birşeyler ısmarlayabilir , onu daha yakından tanıyabilirdim. Ondan o kadar çok hoşlanıyordum ki her an yanında olmak , ondan bir an bile uzak kalmamak istiyormuşcasına telaşlı ve heyecanlıydım.

Büyük Salon'da tüm öğrencilerle birlikte kahvaltı için toplanmıştık. Andréa'yı görmek için sabırsızlanıyordum. Tüm salonda öğrenciler arasında onun o sımsıcak bakan gözlerini , eşsiz gülüşünü ve muazzam güzellikte olan büyüleyici sesini arıyordum. Onu her zamanki gibi Slytherin grubu içerisinde bulmuştum. Selam vermekten kaçınmadım. Onu gördüğüm anda kalp atışlarım aniden hızlanmış , yerinden çıkacakmışcasına atmaya başlamıştı. Daha önce kimseye karşı böyle duygular yaşamamıştım. Beni heyecanlandırıyorda olsa hoşuma giden bir durumdu.

Tüm salon kahvaltıdan sonra okul içerisinde dağılmıştı. Kapının önündeyken koşar adımlarla ilerleyerek Andréa'yı yakalamış ve güzel gözlerinin içine bakarak , birazda kekeleyerek aklımda olan soruyu sormuştum ;

"Şey , a-acaba bugün bi-birşeyler yapabilir miyiz ???"

İşte heyecanla cevabımı bekliyordum. Olumsuz tepki vermesinden korkuyordum. Nede olsa bir bayandı ve benden hoşlanmamış olabilirdi. Hiç düşünmeden emin bir ses tonuyla ;

"Evet , bugün boşum. Seninle yeterince vakit geçirebilirim. Hem bunun keyifli olabileceğini düşünüyorum."

diyerek sorumu yanıtlamıştı. Mutlu bir ses tonuyla ve anlamsız bir gülümsemeyle ;

"Peki o zaman , birlikte Bahçe'ye gitmeye ne dersin ?" dedim. Başını sallayarak onaylamıştı. Birden koluma girdi ve bu durumdan şaşırmış olduğumu anladığı için "Bu gibi durumlara alışmalısın , artık birlikteyiz." demişti. İşte o zaman Dünya'nın en mutlu insanı olduğumu anlamıştım. Gülümseyen bir yüz ifadesiyle Bahçe'ye doğru ilerlemeye başladık...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

Kadın Rp Partneri : Peter Gregory Coén.Seni çok seviyorum bi' tanem <3
Kan durumu : Safkan
Lakap : And, Add

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Paz Haz. 27, 2010 11:48 pm

Kuşların şarkıyı andıran sesleriyle uyanmıştım.Ilık bi' pazar sabahıydı.Daha gözlerimi açar açmaz günün neşesi tüm bedenime dolmuştu.Sanki herşey daha güzeldi bu gün.Pembe daha pembe, yeşil daha yeşildi.Herşey daha göz alıcı ve parlaktı.Dünün her saniyesi beynime işlemişti ve anıları tekrar canlandırmak gerçekten hoşuma gidiyordu.Suratımda büyük gülümsemele kalktım ve aynaya gidip kahverengi buklelerimi düzelttim.Sanki bu gün buklelerim daha bi' canlıydı.Sanki gözlerimin mavisi daha bi' parlaktı.Yüzümdeki gülümsemeyi dahada genişleterek arkadaşlarımla birlikte Ortak Salon'un yolunu tuttuk.Yolda giderken arkadaşlarımın laklaklarına pek dikkat etmiyordum çünkü aklım dün Peterla yaşadıklarımdaydı.Kumral saçlarının ışıkla birleşince parlaması bile aklımdan çıkmıyordu.Gerçekten ona aşık olmuştum.Kalbim tarif edilemez duyguları çarpıyordu.Sanki biraz daha seversem patlayacak gibiydi.Hasretle iç çektim ve masadaki yerime oturdum.Ardından arkamda heyecandan titreyen bi' ses duydum
"Şey , a-acaba bugün bi-birşeyler yapabilir miyiz ???"

Gerçekten şaşırmıştım fakat durumumdan gayet memnundum.İlk defa birisiyle dışarı çıkacaktım.Küçük bi' buluşma.Kulağa hoş geliyordu.

"Evet , bugün boşum. Seninle yeterince vakit geçirebilirim. Hem bunun keyifli olabileceğini düşünüyorum."

dedim.Peter'ın yüzünde garip bi' gülümseme oluştu ve:

"Peki o zaman , birlikte Bahçe'ye gitmeye ne dersin ?" dedi. Başımı sallayarak onayladım.Ve koluna girdim.Fakat bu durumdan şaşırmış gibi duruyordu."Bu gibi durumlara alışmalısın , artık birlikteyiz." dedim.Sonra ona döndüm ve gözlerinin içine bakmaya başladım.Ağaca yaslandım elimi pütürlü kabukta gezindirdim.Bu anın her detayını hissettmek istiyordum.Gözlerimi kapadım ve fısıltı gibi bi' sesle;
-"Seni seviyorum" dedim

Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

Erkek Rp Partneri : Andréa Chelsea O'shéliâ , Hayatımın Anlamısın. Seviyorum Seni &lt;3

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 9:43 am

Birlikte bahçeye doğru ilerliyorduk. Andréa'nın şu anda yanımda olabilmesine hala hayretler içinde durarak inanmakta zorluk çekiyordum. Böylesine güzel bir bayan benim gibi basit birisiyle beraber dolaşabilir miydi ? Kendimi çok küçümsüyordum galiba. Çünkü o durumundan gayet memnun gibiydi. Gülümsemesi adeta tüm bahçeyi aydınlatıyor , mutsuz olanları neşelendiriyor gibiydi. Onu gerçekten seviyor olmalıydım. Çünkü bu denli bir heyecanı daha önce hiç yaşamamış , hatta tanık bile olmamıştım. Onun yanında kendimi tüm kötülüklerden arınmış gibi hissediyordum. Evet , artık emindim. Ona karşı beslediğim hoşlantı duygusu yerini aşka bırakmıştı...

Halinden memnun bir şekilde hala koluma girmiş bir vaziyette ilerlemeye devam ediyorduk. Bahçede olan büyük ağaçlardan birisinin önüne oturduk. Bir süre hiç sesimizi çıkarmadan boş bir şekilde gülümsedik birbirimize. Ardından ona benim için en can alıcı olan soruyu yönelttim ;

"Durumundan memnun musun ? Canın sıkıldıysa başka bir yere gidebiliriz , hatta seni yalnız bırakabilirim."

O güzel yüzünü azda olsa buruşturmuştu. Onay vermeyen bir bakışla ;

"Hayır , senin yanında çok iyiyim. Buradan bir an olsun ayrılmak istemiyorum." demişti. Bunu duyduğuma gerçekten sevinmiştim. Çünkü bu gibi durumlar onun canını sıkabilirdi. Ama düşüncelerimi yanlış çıkarmış , halinden ne kadar memnun olduğunu göstermişti. Bir anda koluma yeniden girdi ve başını omzuma dayadı. Şaşırmıştım , bunun olabileceğini düşünmemiştim. Hiç beklemediğim bir anda beni mutlu edebilecek en güzel anı yaşamıştım. Anlamsız gülümsemem yerini mutluluğa bırakmıştı. Andréa bir anda o güzel kelimeleri telafuz etmişti;

"Seni Seviyorum"

İşte o anda kalbim inanılmaz bir hızlanma ile çarpmaya başlamıştı. Ne yapacağımı bilmiyordum. Ama içimdeki şüpheler bir anda yok olup gitmişti. Mutluluğum kat kat katlanıyordu adeta. Ne diyeceğimi bilemiyordum. Andréa'nın gözlerinin içine bakarak ;

"Bende , bende seni çok seviyorum. Herşeyden çok." demiştim.

Zorlanarakta olsa , biraz utansamda elimi omzuna atmıştım. Bir anda gülümsemişti. Hoşuna gitmişmiydi bilmiyorum ama ben dile getiremeyecek kadar mutluydum.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 3:26 pm

Sözleri telaffuz ettiğim anda Peter'ın mimikleri değişti.İlk başta beni orada bırakıp giceğini zannediyordum fakat aksine dudakları büyük bi' gülümsemeyle büküldü.Gülümsemekten gerilmiş dudaklarını araladı ve
Bende , bende seni çok seviyorum. Herşeyden çok." dedi.O sanki şokla Peter'ın dediği herşey bir kurmaca gibi gelmişti.Fakat söyledikleri herşey yalandan uzaktı.Hemde çok uzaktı.Ne yapacağımı bilemiyordum.İlk defa böyle bi' şeyle karşılaşıyordum ve durumda neler yapacağımı hiç bilmiyordum.Sadece tek bi' fikrim vardı fakat Peter'ın bana olumsuz bi' tepki vermesinden korkuyordum fakat burda sap gibi durmak, işte bu bana daha çok acı veriyordu.Tüm gücümü topladım ve Peter'a doğru eğildim.Dudaklarına küçük bi öpücük kondurdum.Ardından ağaca yaslandım ve başımı güneşe doğru çevirdim.

not:aceleyle yazdım kısa oldu :S
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

Erkek Rp Partneri : Andréa Chelsea O'shéliâ , Hayatımın Anlamısın. Seviyorum Seni &lt;3

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 4:31 pm

Andréa ile aramızda geçen bu kısa diyaloğun ardından biraz tedirgin olmuştu. Aslında tedirginlik denemezdi buna , sadece heyecanlıydı. Heyecanının sebebini öğrenmek istiyordum. Sorabilirdim , ama olumsuz bir tepki almaktan o kadar korkuyordum ki. Her an onu kaybetmek aklıma geliyor kendi kendime ürkerek duruyordum. Düşüncelerim kalbimdekileri bastırıyordu. Korkumdan , onu kaybetmekten korktuğum için ne olduğunu soramıyordum.

Tam o anda Andréa başını kaldırdı ve bana doğru eğildi. Ne olduğunu anlayamamıştım. Birden dudakları dudaklarıma değdi ve dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Bunun olacağını hiç düşünmemiştim. O anda kendimden geçmiştim. Gözüm Dünya'yı görmüyordu. Resmen havada uçuyordum. Bir Quidditch maçında bile bu kadar heyecanlanmamıştım ve mutlu değildim. Ne yapacağımı bilemiyordum. Öpücüğü kondurtuktan sonra utangaç bir tavırla ağaca yaslanan Andréa gülümseyerek şaşkınlıktan ne yapacağını bilemeyen beni seyrediyordu. Artık mimiklerimi kontrol edemiyordum. Sebepsiz yere gülümsemeye başlamıştım. Ardından Andréa'ya döndüm ve onun kadar cesur olamayarak yanağında bir öpücük kondurdum. Tekrar ona karşı dönerek ;

"Seni çok ama çok seviyorum" dedim.

Onunda bana söylemek istediği şeyler var gibiydi. Ağzından çıkacak kelimeleri büyük bir merakla bekledim...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 4:46 pm

"Seni çok ama çok seviyorum" dedi.Yaptıklarımdan dolayı biraz değişik hisler içinde kalmıştım.Ne yapmıştım ben? Birini seviyorum.Onu öptüm.Çıkıyoruz.Bu kelimeler basit Andréa Chelsea O'shélia kalıbımdan uzaktı.Benim gibi nefret dolu bi' kız nasıl böyle melankolik bi' hal almıştıki? Bi' anlam veremiyordum.Önceden dedikodu yapmaya bayılırdım fakat şimdi, denilenleri dinlemiyordum.Aklım hep Peter'daydı.Bana ne olmuştu böyle?Egoistliğimden eser kalmamıştı.Peter beni benden almıştı.Değiştirmişti.Gözlerimi güneşten Peter'a yönelttim ve
-"Beni benden aldın, değiştirdin,Egoist'i melankolik yaptın.Teşekkür ederim" dedim.Söylediklerime bi' anlam veremiyordum.Kendi söylediklerim bile kulaklarımda uğultu şeklinde çıkıyordu.Ne olmuştu ona böyle?.Değişim mi? Hayır.Sadece al almaz bi' metamorfoz...
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 5:00 pm

Dudağıma kondurduğu öpücüğün ardından ağaca yaslanarak Güneş'i seyretmeye başlamıştı. Dediğim şeyden sonra ondan bir cevap bekliyordum. Gözlerini güneşten alarak bana yöneltti ve ;

"Beni benden aldın, değiştirdin,Egoist'i melankolik yaptın.Teşekkür ederim" demişti. Evet , Andréa Egoist bir kızdı. Slytherin'liler arasında bu özelliği ile ünlüydü. Bende onu bu yüzden , imkansız olmasına rağmen sevmiştim. Egoist'lik insanın aklını başından alır , sevgiyi içlerinden söküp alıverirdi. Beni sevebileceğini düşünmeden , hatta nefret etmekle beraber dalga geçeceğini bile düşünmüştüm. Düşüncelerimin hepsi boşa çıkmıştı. Çıkıyorduk ve buluşmuştuk. Buluşmamızda beni öpmüştü ve durumundan memnundu. Bunlar basit şeyler değildi. Gerçekten büyük gelişmeler yaşamış , onu değiştirmiş olmalıydım. Ama beni korkutan birşey vardı. Eski hayatına geri dönüp beni terk ederse ??? İşte o anda içimi büyük bir korku kaplamıştı. Mutluluğum yerini korkuya bırakmıştı. Bunu ona sormalıydım. Nede olsa artık bir ilişkiye başlamış , beraber olma yolunda ilerlemekteydik. Bunu ona sormamam , hatta ondan gizlemem ilişkiye saygısızlık etmek olabilirdi. Tedirgin bir ses tonuyla ;

"Sen egoist , benim gibi basit olanları sevmeyen bir kızdın. Şu anda değiştiğini söylüyorsun , ama ya eski hayatını özleyip beni terk edersen ? O zaman çok üzüleceğimi biliyorsundur umarım. Çünkü artık senden hoşlanmak değil , sana aşık olmuş vaziyetteyim." demiştim. Beklediğim cevabı vereceğini umuyordum. Büyük bir heyecanla vereceği yanıtı bekledim...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 5:15 pm

Tedirgin bir ses tonuyla ;

"Sen egoist , benim gibi basit olanları sevmeyen bir kızdın. Şu anda değiştiğini söylüyorsun , ama ya eski hayatını özleyip beni terk edersen ? O zaman çok üzüleceğimi biliyorsundur umarım. Çünkü artık senden hoşlanmak değil , sana aşık olmuş vaziyetteyim." dedi.İşte o anda gerçekten de kırılmıştım.Beni hala o eski ukala kişilik olarak görüyordu fakat açıkça dile getirmek yerine sadece dolaylamayla dile getiriyordu.Beni aptal yerine koymakla kalmamış, resmen beni suçlamıştı.Buna katlanamazdım hiç bişi demeden çantamı aldım ve yürümeye bşladım.Hayatımda çok kez hakaret yemiştim ama hiçbirini bu kaadr umursamamıştım.Bunca yaşşdığım şey arasında canımı en çok bu yakmıştı.Tarif edilmez bi' acı...
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 5:22 pm

Soruyu sorduğum anda o gülümseyen suratı birden bire buruşmuştu. Bana kızmıştı gerçekte. Aman tanrım , ne yapmıştım ben..! Onu kıracak en ufak birşey bile söylememek istemezsen onu kıracak en büyük şeyi söylemiştim. Off , çok pişmandım gerçekten. Birden bire ayağa kalktı , çantasını aldı ve yürümeye başladı. Gözlerinden yaşlar akıyordu. Onu çok üzmüş olmalıydım , bana çok kırılmıştı. Hemen ayaklandım ve peşinden koştum. Onu kolundan yakalayarak önüne geçtim. Ardından acılı ve pişman bir ses tonuyla ;

"Ne olur beni affet , gerçekten öyle demek istememiştim. Seni üzmeyi aklımdan bile geçirmiyorum. Seni üzmek istemiyorum çünkü seni seviyorum. Neden böyle birşey yapmak isteyeyim ki ? Lütfen , tüm sözlerimi geri alıyorum. Yalvarırım affet beni. Şu anda ne kadar pişman olduğumu bilemezsin. Adeta süpürgeden düşmüş bir Quidditch oyuncusu kadar acı çekiyorum. Ne olur beni affet." demiştim. Kararlı görünüyordu ama durmuştu. Ya affedecekti ya da ilk buluşmadan benimle küsecekti. Bunun olmasını gerçekten istemezdim. Vereceği cevabı üzgün bir şekilde bekledim...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 5:39 pm

"Ne olur beni affet , gerçekten öyle demek istememiştim. Seni üzmeyi aklımdan bile geçirmiyorum. Seni üzmek istemiyorum çünkü seni seviyorum. Neden böyle birşey yapmak isteyeyim ki ? Lütfen , tüm sözlerimi geri alıyorum. Yalvarırım affet beni. Şu anda ne kadar pişman olduğumu bilemezsin. Adeta süpürgeden düşmüş bir Quidditch oyuncusu kadar acı çekiyorum. Ne olur beni affet." dedi.Ne yapacağımı bilmiyordum.Afetttsemiydim?Yoksa çekip gitsemiydim?Hayatımda hiç böyle hakarete uğramamıştım.Çantamı kenara attımYere oturdum.Dizlerimi karnıma çektim ve ileri geri sallanmaya başladım.Bi' yandan sallanıyor, bi' yandan da ağlıyordum.Hayatımda hiç böyle bi' ikilemde kalmamıştım.Basit bi' olayı bile büyük bi' sorun yapmıştım.Harika!
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 9:32 pm

Biraz yürümüştü. Beni umursamıyormuş gibi bir tavrı vardı ama bana aşk dolu bakan gözlerinin parıltısını , üzüntüsünü anlayabiliyordum. Evet , gerçekten çok ama çok pişmandım. Bunu yapmayı gerçekten istememiştim. Amacım onu sorgulamak , eki günleri ve anıları ile yargılamak değildi. Sadece merakımı gidermek istemiştim.

Bir süre durdu. Ağlayan gözleriyle bana baktı. Çantasını yere fırlattı ve yere oturdu. Bacaklarını karnına çekerek ileri geri sallanmaya başlamıştı. Düşünüyordu , ama bir yandanda ağlıyordu. Ağlamasına dayanamıyordum. O ağladıkça benim canım yanıyordu. O anda ne kadar üzgün olduğumu anlatamazdım. Hala düşünüyordu. Vereceği cevabı sabırsızlıkla bekliyordum. Ayrılmasındanda korkuyordum. Ayrılmasını asla ama asla istemezdim. Hayatımda , Hogwarts'ta birçok kez aşk yaşamış olsamda bunun kadar tutkulusunu yaşamamıştım. Andréa hem beni mutlu edebiliyor , hemde kendisi mutlu olabiliyordu. Şu ana kadar ilişki yaşadığım öğrencilerden hiçbirisi bana bu duyguyu yaşatamamıştı. Ama şu anda üzgündü , ağlıyordu ve bana kızgındı. Ne yapacağımı bilemiyordum. Bende yanına oturdum ve elimi omzuna attım. Sallanmaya devam ediyordu. Bir anda durdu ve yaş dolu gözleriyle bana baktı. Beni affetmesi için elimle gözlerinin yaşını silecekken birden bana sarıldı ve daha fazla ağlamaya başladı. O kadar duygulanmıştımki benimde gözlerimden yaş gelmeye başlamıştı. Kulağına ;

"Seni Seviyorum. Beni Affedebilecek Misin ?" diye fısıldamıştım. Anın büyüsünü bozmadan ağlamaya ve sarılmaya devam etmişti. Vereceği cevabı bekliyordum...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Ptsi Haz. 28, 2010 11:53 pm

"Seni Seviyorum. Beni Affedebilecek Misin ?"demişti fısıldayarak.Ne yapacağımı bilmiyordum.Sanki benim uyuşmuştu.Daha çok alamak, daha çok sevmek istiyordum.İkisi bi' arada olmuyordu işte. Birisinden birisini seçmek gerekirdi...Fakat ne yaptığımın farkında değildim.Peter'ın geniş omuzlarını tuttum ve toprak-çime yatırdım.Omuzlarını tuttum ve kuvetlice öptüm.Aslında böyle bi' tip değildim fakat şu anda yaşadığım duygular beni benden almıştı.Dudaklarımı, Peter'ın dudaklarından ayırdım ve başımı göğsüne yasladım.Orada saatlerce yatmak isterdim fakat bu olmazdı işte.Gözlerimi Peter'a çevirdim ve sorduğu soruya net bi' cevap verdim
-"Eğer seni affetmeseydim şu anda burada olmazdım, sevgilim" dedim.Cevabım gayet açıktı....
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Salı Haz. 29, 2010 9:52 am

Ona sorduğum soruya çabuk bir yanıt alamamıştım. Sarılmayı kesmişti ve gözlerimin içine bakıyordu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Beni terk edeceğini , orada yalnız bırakacağını düşünmüştüm. Bu düşünce bile korkutuyordu beni. Omuzlarımdan sıkıca tuttu ve beni yere yatırmıştı. Ardından ağlamaklı gözlerini silip dudaklarıma bir öpücük kondurmuştu. Bu öpücük , diğerinden çok daha kuvvetliydi. O anda tek düşündüğüm şey bunun bir veda öpücüğü olmasıydı. Böyle olmasına gerçekten dayanamazdım. Duygularım karmakarışıktı.

Bir süre sonra dudaklarını dudaklarımdan ayırdı ve başını göğsüme doğru yaslamıştı. İçimdeki korku tüm irademi sarmıştı. Korkuyordum , beni terk etmesinden korkuyordum. Ne yapacağımı bilemedim. Sadece saçlarını okşadım. Ardından yüzünü bana çevirerek ;

"Eğer seni affetmeseydim şu anda burada olmazdım, sevgilim" demişti. Bu gayet açık bir cevaptı. Beni affetmişti. Tüm korkum dağılmış ona olan aşkım kat kat artmıştı. Böyle bir hatayı birdaha asla ama asla yapmayacaktım. Onu kaybetme düşüncesi bile içimi ürpertiyor , korkutuyordu. Affetmesine çok ama çok sevinmiştim. Saatlerce orada öyle durabilirdim. Hiç bıkmadan , usanmadan. Ama o sıkılırmıydı hiç bilemiyorum. Hafifçe eğilerek kulağına doğru ;

"Şimdi ne yapmak istersin 'Aşkım'" demiştim. Aşkım kelimesini vurgulayarak söylemiştim , çünkü bu kelimeyi ona karşı ilk defa telaffuz ediyordum...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Salı Haz. 29, 2010 11:52 am

"Şimdi ne yapmak istersin 'Aşkım'" demişti. Aşkım kelimesini vurgulayarak söylemişti.Beni sevdiğini belirtmek istiyordu herhalde.Bu düşünce istemeden olsa sırıtmama neden olmuştu.Birden gözüme saatime kaydı ama olamaz! Saat 5 olmuştu ve benim kızlarla buluşmam gerekiyrodu.Aceleyle ayağa kalktım ve üstümde tozları silkeledim.Peter'ın soran gözleri gözlerimle buluşunca bi' açıklama yapma isteği duydum.Boğazımı temizledim ve
-"Peter gerçekten özür dilerim ama gitmeliyim.Kızlar beni bekliyor.Eğer gitmezsem gerçekten bana bozuşcaklar" dedim ve ortamı yumuşatmak için gülümsedim.Peter'a doğru eğildim ve yanağına küçük bi' öpücük kondurdum.Çantamı omzuma attım ve seri adımlarla yürümeye başladım.Tepede duran güneşe baktım ve 1-2 defa gözlerimi kırptım.Ardından yoluma devam ettim.Kızlara iyi dedikodu bulmuştum.
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Salı Haz. 29, 2010 12:18 pm

Sorduğum soruyu duyunca sanki unutmuş olduğu birşeyi hatırlamış gibi oldu ve telaşlandı. Ardından bana dönerek ;

"Peter gerçekten özür dilerim ama gitmeliyim.Kızlar beni bekliyor.Eğer gitmezsem gerçekten bana bozuşcaklar" demişti. Evet , arkadaşlarıyla buluşmalıydı. Onun yanından gerçekten bir an bile ayrılmak istemiyordum. Her zaman yanında olmak , her zaman birlikte vakit geçirmek istiyordum. Üzüldüğümü görmüştü. Yumuşatmak içim o güzel gülümsemesini benden esirgemedi. Koşar adımlarla ilerliyordu. Peşinden koştum ve ona ;

"Peki , yarın tekrar buluşabilir miyiz ?" diye sormuştum. Acelesi olduğunu biliyordum , ama bu basit soruyu yanıtlayarak merakımı giderebilirdi...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Salı Haz. 29, 2010 12:25 pm

"Peki , yarın tekrar buluşabilir miyiz ?" diye sormuştu.Kesin bi' cevap veremeyeceğimden emindim.Hayır desem?Olmaz.Evet desem?Yok yok hayır!Peki ne yapacaktım ben?İkilemde kalmıştım.Aşağı tükürsem saka, yukarı tükürsem bıyık oluyordu.2 arada bi' derede kalmak deyimi bu olsa gerekti herhalde.Eski Andréa olsa yalan atıp sıvışırdı fakat bu olayyalanla çözülecek bi' şey değildi.Daha derin bi' meseleydi.Tek çareyi lafı ağzımda gevelemekte bulmuştum
-"Şeyy...Belki...Neyse kızlar beni bekler sonra görüşürüz" dedim ve hemen oradan uzaklaştım.Gerçektende böyle şeyler yapmak beni yormuştu.Ne yapıyordum ben böyle?Eski Andréa geri dönmüştü anllşılan.Kafam 2 yana salladım ve kendi kendime
-"Hayır eski Andréa öldü ve bi' daha geri gelmicek" dedim.Acaba bu yalanı daha ne kadar sürdürebilirdim?
Peter Gregory Coén
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   Salı Haz. 29, 2010 12:33 pm

Sorduğum soruya beklediğim yanıt gelmemişti. Evet yanıtını bekliyordum. Benimle geçirdiği vaktin eğlenceli ve mutlu olduğunu düşünüyordum. Bu nedenlede Evet diyeceğini düşünmüştüm. Ama düşüncelerimin hepsi suya düşmüştü. Andréa'nın verdiği yanıt ;

"Şeyy...Belki...Neyse kızlar beni bekler sonra görüşürüz" olmuştu. Acelesi vardı , arkadaşları bekliyordu. Onu daha fazla sıkboğaz edemezdim. O giderken arkasından yaptığım tek şey gülümsemek olmuştu. Bir sonraki zaman tekrar buluşmak dileği ile gülümsüyordum. Biliyordum , artık o beni bende onu seviyordum. İnanıyordum ki daha birçok zamanı beraber geçirecektik. Buluşmamız , tanışmamız , bir ilişki kurmamız çok iyi olmuştu. Geç bile olsa...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma   

İlk Buluşma
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.Star Wars Jedi Knight:Jedi Academy RPG buluşması
» İlk Buluşma